KAVICAL – SENJAL za parangal, vrše 100m – praktična oznaka za ribolov na moru
KAVICAL – SENJAL za parangal 100m, vrše, Kavical s konopom 100 m i olovom 500 g koristi se kao oznaka, (sinjal ili senjal) prilikom bacanja parangala ili vrši. Također se koristiti i za označavanje pozicije lova.
Kavical s konopom ključan je alat za svakog ribolovca, bilo da ste profesionalni ribar ili rekreativni ribolovac. Ovaj jednostavan, ali izuzetno učinkovit signalni sustav osmišljen je kako bi vam olakšao praćenje opreme na moru. Njegova glavna namjena je označavanje pozicije prilikom bacanja parangala, vrša ili drugih ribolovnih alata. Kavical s konopom također može poslužiti kao plutajuća oznaka za vaš ribolov.
Ključne karakteristike:
- Plutajuća oznaka: Kavical je izrađen od stiropora, što ga čini laganim i savršenim za plutanje na površini mora.
- Bijela boja: Zahvaljujući bijeloj boji, kavical je lako vidljiv u svim vremenskim uvjetima.
- Praktičan dizajn: Omogućuje jednostavno vezivanje konopa i olova, a olovo od 500 grama može se smjestiti u rupu na vrhu kavicala, što ga čini praktičnim za transport.
Tehničke specifikacije:
- Materijal plutajuće oznake: Stiropor
- Konop: Sintetička pletenica, promjer 2 mm 100m
- Olovo: 500 g (pogodno za transport u rupe na kavicalu)
- Boja: Bijela (lako vidljiva u moru)
Kako koristiti kavical s konopom?
- Označavanje pozicije: Privežite kavical na parangal, vršu ili drugu ribolovnu opremu kako biste označili njezinu poziciju.
- Podešavanje dubine: pogodan za sve dubine do 100 m.
- Transport olova: Olovo od 500 g možete jednostavno smjestiti u rupu na vrhu kavicala, što olakšava prijenos i skladištenje.
Zašto ga odabrati?
- Jednostavnost i praktičnost: Dizajniran je za laku upotrebu i transport.
- Vidljivost: Bijela boja čini ga lako prepoznatljivim na moru. Na njemu se može napisati oznaka.
- Svestranost: Pogodan je za različite dubine i uvjete ribolova.
- Izvrsna izdržljivost: Izrađen od kvalitetnih materijala, kavical je dugotrajan i pouzdan.
- Napravljen je od motavila i 100 metara sintetičke pletenice, promjera 2 mm te utega od olova 500 g.
- Olovo je posebno konstruirano tako da stane u utor na motavilu radi lakšeg odlaganja prilikom rada sa parangalom i pospremanja opreme nakon i za vrijeme ribolova. Na olovu se nalazi prokromska alka koja omogućava lako privezivanje konopa.
Prednosti kupovine kod nas:
- 🚚 Brza dostava i sigurna kupnja (skladište u Hrvatskoj)
- 🎣 Velik izbor morskog ribolovnog pribora
- 💬 Stručna podrška i savjetovanje
- 💳 Sigurni načini plaćanja pouzećem ili karticom online, virmanom
Kategorije: Svi IŽANKA proizvodi, Gotovi setovi za morski ribolov
EAN 3858884193557